Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим



�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����






Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
11 Липня 2017

Миколаївці вшанували полеглих бійців АТО, що загинули під Зеленопіллям

Тема: Події

У вівторок, 11 липня, небайдужі миколаївці вшанували пам'ять полеглих воїнів АТО у 2014 році біля Зеленопілля. Згадати загиблих прийшли голова облдержадміністрації Олексій Савченко, голова  облради Вікторія Москаленко, керівництво області та міста, родичі полеглих героїв, військовослужбовці 79 окремої десантно-штурмової бригади, волонтери, представники громадських організацій, небайдужі містяни.

«Ми схиляємо голови перед Героями, перед людьми, які віддали за наше майбутнє найцінніше – своє життя. Цей страшний, трагічний випадок, який стався, я пам’ятаю все життя. Загинули наші кращі хлопці. Загинув легендарний командир – Генерал-майор Ігор Момот, він ніколи в житті не ховався за плечі хлопців і  завжди був там, де повинен був бути. Хочу сказати: ми маємо щиру, відверту боротьбу за нашу незалежність, за нашу соборність і за нашу самостійність. І ця боротьба, на жаль, триває вже три роки. Дійсно, ціною свого життя наші хлопці надають нам можливість бути сьогодні тут. Залишатися державою, мати те, що повинна мати громада», - звернувся до присутніх голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.

Хвилиною мовчання та молебнем присутні згадали імена полеглих Героїв, а також поклали квіти до меморіалу загиблих десантників.

Нагадаємо, що в ніч із 10 на 11 липня 2014 року в районі Зеленопілля в Луганській області по позиціях українських військ було завдано потужного артилерійського удару. Того дня внаслідок обстрілу загинуло 36 військовослужбовців – 79 окремої десантно-штурмової бригади, 24 окремої механізованої бригади, 704 полку радіаційного, хімічного та біологічного захисту, військові прикордонної служби України.

Більше фото тут



Всі новини  →