Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
11 Липня 2017

Питання легалізації найманної праці та наповнення місцевих бюджетів на контролі райдержадміністрації

Тема: Події

В червні голова райдержадміністрації Філімонов А.В. провів виїздні засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та інших надходжень, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат, ефективного використання бюджетних коштів в Катеринівській, Покровській, Ставківській та Широколанівській сільських радах.
На засіданнях було розглянуто питання сплати платежів до бюджету та дотримання вимог чинного законодавства з питань оплати праці, а саме в частині виплати її найманим працівникам нижче встановленого законодавством мінімуму, динаміка надходження акцизного збору, враховуючи сезонність та попит, декларування одноосібників.
Гостро розглядалося питання з використання та оброблення землі одноосібниками. Вони часто обробляють власні частки паю, паї рідні та сусідів, маючи в обробітку по 50-80 га землі і не оформлюючи найманої праці та не реєструючи свою підприємницьку діяльність. З цього приводу на засідання комісій було запрошено цілий ряд одноосібників та проведено роз’яснювальну роботу.
За результатами засідання доручено сільським головам, відповідним структурам постійно займатися перевірками та виявляти порушення щодо проблеми неоформлених працівників: рекомендувати керівникам підприємств та приватним підприємцям привести у відповідність заробітну плату до вимог діючого законодавства; постійно проводити аналіз розміру заробітної плати по підприємствах та організаціях району та запрошувати на засідання комісії керівників підприємств, які порушують вимоги чинного законодавства щодо виплати заробітної плати.
Запрошеним одноосібникам встановлені терміни щодо легалізації найманої праці та своєї підприємницької діяльності по наданню послуг в обробітку землі.
Робота в цьому напрямку повинна пройти ще більше ефективно, лояльно і головне – правомірно. Адже такі явища, як «тіньова» зайнятість і виплата заробітної плати в «конвертах» провокує соціальну незахищеність громадян та низькі пенсійні виплати у майбутньому.

Веселинівській район: Всі новини  →