Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
13 Липня 2017

Виїзний прийом громадян в Кривопустоській сільській раді

Тема: Події

13 липня в ході виїзного прийому громадян в Кривопустоській сільській раді до першого заступника голови райдержадміністрації Антоніни Шарати надійшло звернення з питань призначення пенсії, яке взято на контроль з метою послідуючого інформування заявника про результати його розгляду.
В ході прийому за участі заступника голови райдержадміністрації Андрія Бунька та начальника фінансового управління райдержадміністрації Ніли Мирненко з Кривопустоським сільським головою Віктором Красніковим обговорено питання наповнення бюджету сільської ради та сплати податків, ремонту дороги, стану водо забезпечення та інші. Сільському голові надано конкретні доручення щодо активізації роботи по збору податків.
В ході робочої поїздки Антоніна Шарата відвідала Кривопустоську ЗОШ І-ІІ ст., проконтролювавши стан готовності її до нового навчального року, дошкільний навчальний заклад та фельдшерський пункт.
Братський район: Всі новини  →