Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
17 Липня 2017

Для майбутніх водіїв запроваджені нові екзаменаційні питання

Тема: Події

З 1 липня на Миколаївщині, як і по всій Україні, в сервісних центрах МВС запроваджені нові екзаменаційні питання зі знань Правил дорожнього руху за якими майбутні водії складають іспити для отримання посвідчення.

Теоретичний екзамен триває, як і раніше, 20 хвилин і складається з 20 питань, що обираються системою рандомно. Кандидатам у водії доведеться надати відповіді на 10 питань із Правил дорожнього руху, 4 питання з будови та експлуатації транспортних засобів, 4 питання з основ безпеки руху та 2 питання з надання першої медичної допомоги.

У нових тестах питання згруповані відповідно до категорій посвідчень водія. Тож, водіям легковиків не доведеться відповідати на питання, що пов’язані з керуванням автобусів.

Крім того, з 1 липня громадяни мають чудову можливість підготуватися до іспитів або ж здійснити самоконтроль та перевірити свої знання з Правил дорожнього руху на сайті Головного сервісного центру МВС в онлайн-режимі.

Проконсультуватися та отримати необхідні пояснення можна за телефоном (0512) 53-14-36.Всі новини  →