Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
16 Липня 2017

У Первомайській ЦРЛ відтепер працює «Віконце життя»

Тема: Події

14 липня у Первомайській центральній районній лікарні відбулося урочисте відкриття «Віконця життя» для прийому новонароджених малюків, батьки яких не планують залишати їх у родині.

Участь у заході взяли голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко, голова облради Вікторія Москаленко, голова Первомайської райдержадміністрації Володимир Вовк, депутати облради Михайло Талпа та Григорій Марін та головний лікар Первомайської центральної районної лікарні Віктор Готка.

Бебі-бокс облаштований автоматизованою системою відеонагляду, яка при появі дитини сигналізує про це медпрацівникам. Таким чином, малюку відразу нададуть необхідну медичну допомогу. Зазначимо, що дверцята бебі-боксу, після того як там з’явилася дитина, автоматично закриваються впродовж хвилини. При цьому мати-зозуля залишиться непоміченою – зберігаються всі умови анонімності.

«Якщо мама хоче залишити свого малюка і скористується для цього «Віконцем життя», то вона не буде нести за це відповідальність. Жінка прийняла таке рішення – все, ми виховаємо дитину. Це вже буде наша відповідальність», - підкреслив голова обласної державної адміністрації Олексій Савченко.

Зазначимо, що дверцята бебі-боксу, після того як там з’явилася дитина, автоматично закриваються впродовж хвилини, тож батькам потрібно добре обдумати своє рішення, перш ніж залишити свого малюка.Всі новини  →