Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
17 Липня 2017

«Первомайське відділення СДЮСШОР з веслування має перспективи для розвитку», - заступник голови ОДА Віталій Кіндратів

Тема: Події

У понеділок, 17 липня, на нараді щодо вирішення питання подальшого фінансування СДЮСШОР з веслування на байдарках і каное заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кіндратів доручив голові Первомайської міської ради Людмилі Дромашко та начальнику відділу з питань фізичної культури і спорту Миколаївської облдержадміністрації Олександру Садовському опрацювати можливість створення Первомайського відділення спортивної школи, яка спеціалізуватиметься на веслуванні на байдарках і каное. Такий варіант існування школи дозволить дітям надалі навчатися, а тренерам отримувати заробітну плату з міського бюджету Первомайська. Крім того, в умовах децентралізації школа, яка перебуватиме на балансі міста, матиме більше можливостей для розвитку.

Віталій Кіндратів звернувся до трудового колективу СДЮСШОР у Первомайську з пропозицією розглянути і прийняти даний варіант існування школи, оскільки наразі задля подальшого навчання учнів він є найбільш доцільним. На сьогодні, фактично, у школи немає власника, який би відповідав за кошторис та працював на розбудову закладу, тому затримка заробітних плат тренерському складу є систематичним явищем. Передача спортивного закладу на баланс міста – вихід, щоб уникнути подібних ситуацій.

«Місто Миколаїв забирає школу як вона є. Відділення у Первомайську разом з інвентарем переходить на утримання до Первомайська. Фінансувати роботу трьох тренерів можна з місцевого бюджету. Місто і далі буде виділяти додаткові кошти на  матеріально-технічне  забезпечення, на заробітну плату. Так,  і діти будуть займатися, і питання з матеріально-технічною базою буде врегульованим. І кожна  територія зможе готувати дітей до спортивних досягнень», - прокоментував заступник голови ОДА Віталій Кіндратів.

Як повідомлялося раніше, 7 липня з трудовим колективом Миколаївської СДЮСШОР обговорено робочий варіант  передачі спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з веслування на байдарках і каное до місцевого підпорядкування міста Миколаєва, а її відділення у Первомайську до відповідної міської ради.Всі новини  →