Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
17 Липня 2017

«Первомайське відділення СДЮСШОР з веслування має перспективи для розвитку», - заступник голови ОДА Віталій Кіндратів

Тема: Події

У понеділок, 17 липня, на нараді щодо вирішення питання подальшого фінансування СДЮСШОР з веслування на байдарках і каное заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кіндратів доручив голові Первомайської міської ради Людмилі Дромашко та начальнику відділу з питань фізичної культури і спорту Миколаївської облдержадміністрації Олександру Садовському опрацювати можливість створення Первомайського відділення спортивної школи, яка спеціалізуватиметься на веслуванні на байдарках і каное. Такий варіант існування школи дозволить дітям надалі навчатися, а тренерам отримувати заробітну плату з міського бюджету Первомайська. Крім того, в умовах децентралізації школа, яка перебуватиме на балансі міста, матиме більше можливостей для розвитку.

Віталій Кіндратів звернувся до трудового колективу СДЮСШОР у Первомайську з пропозицією розглянути і прийняти даний варіант існування школи, оскільки наразі задля подальшого навчання учнів він є найбільш доцільним. На сьогодні, фактично, у школи немає власника, який би відповідав за кошторис та працював на розбудову закладу, тому затримка заробітних плат тренерському складу є систематичним явищем. Передача спортивного закладу на баланс міста – вихід, щоб уникнути подібних ситуацій.

«Місто Миколаїв забирає школу як вона є. Відділення у Первомайську разом з інвентарем переходить на утримання до Первомайська. Фінансувати роботу трьох тренерів можна з місцевого бюджету. Місто і далі буде виділяти додаткові кошти на  матеріально-технічне  забезпечення, на заробітну плату. Так,  і діти будуть займатися, і питання з матеріально-технічною базою буде врегульованим. І кожна  територія зможе готувати дітей до спортивних досягнень», - прокоментував заступник голови ОДА Віталій Кіндратів.

Як повідомлялося раніше, 7 липня з трудовим колективом Миколаївської СДЮСШОР обговорено робочий варіант  передачі спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з веслування на байдарках і каное до місцевого підпорядкування міста Миколаєва, а її відділення у Первомайську до відповідної міської ради.Всі новини  →