Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
15 Липня 2017

Нова котельна у Первомайській ЦРЛ дозволить економити близько 1 млн грн на рік

Тема: Події

Днями у Первомайській центральній районній лікарні відкрили нову котельню – сучасний твердопаливний котел працює на пеллетах, яка дозволяє бути незалежними від російського газу та економить близько 1 млн. гривень на рік. На визначній для пацієнтів і медперсоналу події були присутні голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко, голова облради Вікторія Москаленко, голова Первомайської райдержадміністрації Володимир Вовк та депутати облради Михайло Талпа та Григорій Марін.

Проект будівництва котельні розпочався ще 2,5 роки тому за ініціативи депутата обласної ради Михайла Талпи та був реалізований Управлінням капітального будівництва при Миколаївській ОДА. Впровадження пелетної системи суттєво зекономить кошти, які раніше витрачалися на «російське блакитне паливо», а температура повітря у відділеннях буде комфортною для людей.

Після відкриття котельні Олексій Савченко відвідав терапевтичне відділення №2 Миколаївського обласного клінічного шпиталю ветеранів війни, яке працює при районній лікарні. Відділення нараховує 30 ліжкомісць. Тут надається допомога не тільки учасникам бойових дій, а й «дітям війни» Первомайського та прилеглих районів Миколаївської області. Оглянувши палати, кухню, поспілкувавшись з пацієнтами губернатор залишився задоволений умовами у лікарняному закладі. За словами очільника області, Первомайську ЦРЛ можна брати за взірець та сміливо будувати на її базі госпітальний округ.

Насамкінець зустрічі голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко вручив волонтерам міста та району Відзнаки Президента України «За гуманітарну участь у антитерористичній операції».Всі новини  →