Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
17 Липня 2017

В обласній дитячій інфекційній лікарні тривають ремонтні роботи

Тема: Події

У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії обласної дитячої інфекційної лікарні ведуться роботи по заміні старих дверей на нові. Про це повідомив заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи на своїй сторінці у Фейсбук.

Заступник голови ОДА побував у лікарні з візитом. «Проінспектував проведення робіт по заміні старих дверей на нові у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії обласної дитячої інфекційної лікарні, про що два тижні тому під час свого візиту до цієї медустанови розпорядився голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко», - зазначив Валентин Гайдаржи.

На сьогодні старі міжкімнатні двері, які були в жахливому стані, і замість необхідної шумоізоляції сприяли тільки виникненням протягів, вже замінені.

Як повідомив Валентин Гайдаржи, найближчим часом будуть завершені роботи по ремонту всього відділення анестезіології та інтенсивної терапії, медперсонал якого щодня рятує десятки життів маленьких миколаївців.Всі новини  →