Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
02 Серпня 2017

Олексій Савченко: «Суднобудівний завод ім. 61 комунара може бути перепрофільований»

Тема: Події

Про це голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

«Продовжую працювати над вирішенням проблем Миколаївщини в столиці. Сьогодні відпрацювали в Державному концерні «Укроборонпром», - зазначив очільник області.

Олексій Савченко повідомив, що мав конструктивну особисту розмову з генеральним директором держконцерну Романом Романовим. «Обговорили існуючі проблеми миколаївських підприємств, які входять в структуру “Укроборонпрому”, а також можливі шляхи їх вирішення», - написав голова ОДА.

«Детально зупинилися на ситуації, що склалася на суднобудівному заводі ім. 61 комунара, який протягом останніх десятиліть постійно грабували. Разом з керівником “Укроборонпрому” дійшли до спільного бачення – це підприємство може бути перепрофільоване. Завод обов’язково повинен брати участь у державній програмі імпортозаміщення та виконання Державного оборонного замовлення – вона передбачає обов'язкову передплату за отриманими замовленнями», - повідомив Олексій Савченко.

Учасники зустрічі також обмінялися думками щодо можливості створення на території заводу ім. 61-комунара військово-промислового технопарку. «Таким чином ми можемо залучити до співпраці в цьому напрямку компанії зі світовими іменами. Деталі озвучимо вже наприкінці цього тижня. З генеральним директором “Укроборонпрому” та його заступниками, які відгукнулися на моє запрошення, проведемо розширену нараду в Миколаєві», - акцентував очільник області.

Олексій Савченко висловив впевненість, що завод зможе знову отримувати замовлення і працювати: «Переконаний, що завдяки нашим спільним зусиллям колись славетне миколаївське підприємство отримає друге дихання!»

 Всі новини  →