Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
02 Серпня 2017

Олексій Савченко: «Суднобудівний завод ім. 61 комунара може бути перепрофільований»

Тема: Події

Про це голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

«Продовжую працювати над вирішенням проблем Миколаївщини в столиці. Сьогодні відпрацювали в Державному концерні «Укроборонпром», - зазначив очільник області.

Олексій Савченко повідомив, що мав конструктивну особисту розмову з генеральним директором держконцерну Романом Романовим. «Обговорили існуючі проблеми миколаївських підприємств, які входять в структуру “Укроборонпрому”, а також можливі шляхи їх вирішення», - написав голова ОДА.

«Детально зупинилися на ситуації, що склалася на суднобудівному заводі ім. 61 комунара, який протягом останніх десятиліть постійно грабували. Разом з керівником “Укроборонпрому” дійшли до спільного бачення – це підприємство може бути перепрофільоване. Завод обов’язково повинен брати участь у державній програмі імпортозаміщення та виконання Державного оборонного замовлення – вона передбачає обов'язкову передплату за отриманими замовленнями», - повідомив Олексій Савченко.

Учасники зустрічі також обмінялися думками щодо можливості створення на території заводу ім. 61-комунара військово-промислового технопарку. «Таким чином ми можемо залучити до співпраці в цьому напрямку компанії зі світовими іменами. Деталі озвучимо вже наприкінці цього тижня. З генеральним директором “Укроборонпрому” та його заступниками, які відгукнулися на моє запрошення, проведемо розширену нараду в Миколаєві», - акцентував очільник області.

Олексій Савченко висловив впевненість, що завод зможе знову отримувати замовлення і працювати: «Переконаний, що завдяки нашим спільним зусиллям колись славетне миколаївське підприємство отримає друге дихання!»

 Всі новини  →