Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
02 Серпня 2017

«Дякуємо вам за звитягу», - у Миколаєві відзначають 25-у річницю Високомобільних Десантних Військ

Тема: Події

У середу, 2 серпня, сотні миколаївців зібралися на Соборній площі з нагоди відзначення 25-ї річниці Високомобільних Десантних Військ.

Керівництво області та міста Миколаєва звернулися зі словами вдячності до особового складу 79-ї окремої десантно-штурмової бригади.

«За дорученням голови облдержадміністрації Олексія Савченка, у цей знаменний для нас день, я вітаю вас. Ми знаємо, що вже третій рік йде війна. Ми знаємо, що наша 79-та бригада одна з перших була готова захищати нашу Батьківщину на кордоні з Кримом», - відзначив заступник голови ОДА Валентин Гайдаржи.

Заступник очільника області наголосив на заслугах військовослужбовців легендарної бригади: «Ми надзвичайно вдячні вам за те, що завдяки вашій відданості на Миколаївщині панує мир. На жаль, ваша заслуга у нашому світі не обходиться без жертв. Із 151 військовослужбовця – найкращих синів Миколаївщини, 59 загиблих – воїни 79-ї бригади».

«За дорученням Президента Петра Порошенка, висловлюємо слова вдячності матерям, дружинам, родичам наших десантників за те, що у тяжку хвилину вони з розумінням ставляться до військових обов’язків у захисті нашої Батьківщини. Дякуємо вам за вашу звитягу. Бажаю всім нам якнайшвидшого завершення бойових дій», - резюмував Валентин Гайдаржи.

Подяками голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка було нагороджено видатних військовослужбовців бригади. Також з нагоди Дня створення Високомобільних десантних військ від імені очільника області Валентин Гайдаржи вручив 79-й бригаді сертифікат на придбання системи відеоспостереження.

Зазначимо, що зараз на площі Соборній працюватиме експозиція зразків військової техніки, озброєння, предметів спорядження, які входять до екіпіровки десантника. Миколаївські десантники покажуть, яка техніка та озброєння допомагає виконувати бойові завдання під час виконання завдань за призначенням у зоні АТО. Містяни можуть ознайомитися з нормами забезпечення військовослужбовців та скуштувати страви польової кухні. Також працює фотовиставка «Історія 79-ї окремої десантно-штурмової бригади». Протягом дня проходитиме концертна програма за участю місцевих колективів та вокаліста гурту «Тінь сонця».Всі новини  →