Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
03 Серпня 2017

У Миколаєві проходить розширене засідання Правління Асоціації «Аеропорти України»

Тема: Події

У четвер, 3 серпня, у Миколаєві проходить розширене засідання Правління Асоціації «Аеропорти України». У ході його проведення планується обговорення перспектив взаємодії  авіакомпаній з аеропортом, що наразі відновлює свою роботу на Миколаївщині.

Як зазначив Президент Асоціації «Аеропорти України» ЦА Петро Липовенко, Асоціація опікується всіма аеропортами України, а їх 20, і сприяє відновленню авіаційних перевезень між регіонами. Він також відзначив швидкі темпи відновлення Миколаївського аеропорту та висловив вдячність обласному керівництву. «Ми дуже вдячні місцевій владі і всім, хто її підтримує за таке відношення до соціально необхідного об’єкту як аеропорт», - сказав Петро Липовенко.

Перший заступник голови Миколаївської ОДА В’ячеслав Бонь висловив впевненість, що зібрання Асоціації на Миколаївщині буде черговим кроком на шляху до відновлення роботи аеропорту.

В’ячеслав Бонь відзначив, що відновлення авіаперевезень в області є однією з найважливіших та пріоритетних цілей для керівництва Миколаївщини, на чому не один раз наголошував голова облдержадміністрації Олексій Савченко.

«Для миколаївців це можливість зручно і з комфортом, не витрачаючи зайвого часу,  добиратися до інших регіонів України. Це також можливість здійснювати міжнародні перельоти, і відкриття «безвізу» сприяє цьому», - підкреслив В’ячеслав Бонь.

Заступник голови облдержадміністрації зазначив важливість відновлення авіаперельотів для Миколаївщини: «Коли в регіоні починає працювати аеропорт це дає потужний поштовх для області - розвиток і туристичної галузі, і бізнесу загалом».

Зазначимо, що учасниками Асоціації «Аеропорти України» є близько сотні підприємств з 12 країн світу та 20 аеропортів.

Під час засідання обговорили роль та фактори розвитку регіональних аеропортів, поділилися досвідом досягнень у їх розвитку.

Протягом 3-4 серпня керівництво області та КП «Міжнародний аеропорт «Миколаїв» спільно з представниками авіакомпаній та Асоціацією «Аеропорти України» обговорять співпрацю у відновленні роботи Миколаївського аеропорту. Учасники заходу ознайомляться з Миколаївським аеропортом, його укомплектованістю, наявністю необхідної спецтехніки, обладнання та систем.Всі новини  →