Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
05 Серпня 2017

"Ми цінуємо вашу роботу і робимо все, щоб вас підтримати", - у Миколаєві відзначили День Нацполіції

Тема: Події

5 серпня у Миколаєві відзначили День Національної поліції України. На урочистостях біля меморіалу героям-ольшанцям  миколаївських поліцейських привітали керівники області та міста, почесні гості, городяни.

Від імені керівництва Миколаївської ОДА співробітників Головного управління Національної поліції в області привітав перший заступник голови облдержадміністрації В’ячеслав Бонь.

«Всі ми розуміємо в яких складних умовах вам зараз приходиться працювати… В суспільстві поступово починає відновлюватись довіра до Національної поліції. Про це говорять і результати вашої роботи, і той відбір, який зараз відбувається до лав патрульної поліції. Все це також говорить про те, що престиж професії «поліцейський» у нас росте і відновлюється – це дуже добре.

Окремо хочу сказати, що обласна влада також не стоїть в стороні від тих проблемних питань, які у вас виникають та завдяки ініціативі голови ОДА Олексія Савченка та за підтримки депутатів обласної ради через обласну програму профілактики злочинності ми виділили в цьому році 1 млн грн для нашої поліції. Ці кошти підуть на закупівлю засобів радіозв’язку. Також 1 млн грн  ми виділили на підтримку нашої патрульної служби. Через іншу обласну програму ми сьогодні знайшли можливість зробити так, щоб сьогодні вручити 2 сертифікати на квартиру для двох поліцейських з їх сім’ями, а також вручаємо сертифікати на отримання мікроавтобусів. Це говорить про те, що ми цінуємо вашу роботу і робимо все для того, щоб вас підтримувати», - зазначив заступник очільника області.

Так, грамоти Миколаївської облдержадміністрації з нагоди професійного свята отримали: підполковник поліції Максим Кармазиновський, майор поліції Світлана Крайванова, капітан поліції Марина Калина, старший лейтенант поліції Олена Олейнікова, старший лейтенант поліції Ірина Флоренко, старший сержант поліції Олександр Кузнєцов, сержант поліції Євгеній Хмелінський, інспектор Тетяна Шараматіна.

Квартири від Миколаївської ОДА отримали начальник Управління карного розшуку ГУНП в Миколаївській області, майор поліції Ігор Макарук, а також начальник відділу пежиму та технічного захисту інформації ГУНП в Миколаївській області Наталя Козирєва.

Корпус Оперативно-Раптової Дії ГУНП в Миколаївській області отримав від Миколаївської облдержадміністрації сертифікати на 2 мікроавтобуси. 

Більше фото тутВсі новини  →