Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
08 Серпня 2017

У Міністерстві освіти окреслили основні кроки щодо успішної передачі Миколаєву спорткомплексу біля парку "Перемога"

Тема: Події

У вівторок, 8 серпня, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко зустрівся з Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич.  Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Олексій Савченко наголосив, що для успішного перебігу процесу передачі  спортивного містечка біля парку "Перемога" необхідне відповідне рішення Миколаївської міської ради, яке гарантуватиме використання зазначеного майнового комплексу винятково за призначенням. 

«Ми напрацювали алгоритм передачі у власність міста Миколаєва фехтувальної школи та стадіону, що біля парку «Перемога». Стан справ такий – для подальших дій у напрямку передачі до міської комунальної власності необхідне рішення Миколаївської міськради, яке гарантуватиме, що майно та територія спортивного містечка будуть використовуватись винятково за їхнім безпосереднім призначенням», - прокоментував Олексій Савченко.

Голова облдержадміністрації сподівається на відповідне розуміння і підтримку депутатів міської ради: «Думаю, ви зможете прийняти таке рішення вже наступної сесії – 31 серпня. Якщо голосування відбудеться позитивно – вирішуватимемо питання передачі спортивного майнового комплексу вже у Мінекономіки», - зазначив Олексій Савченко. 

Окрім цього області та міністр освіти поділились інформацією стосовно підготовки області до початку нового навчального року. В той же час, Лілія Гриневич зауважила, що в Миколаївській області й досі немає керівника обласного департаменту освіти.Всі новини  →