Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
10 Серпня 2017

Зустріч з громадськими організаціями району

Тема: Події

10 серпня о 9:00 у малому залі райдержадміністрації відбулася зустріч з громадськими організаціями Веселинівського району.
Представники громадських організацій «Веселинівська селищна організація жінок «Пектораль», «Веселинівська спілка патріотичних сил», Веселинівських районних громадських організацій «Асоціація підприємців Веселинівського району», «Благовіст», учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції та Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» зустрілися з першим заступником голови райдержадміністрації Анжеліною Дрозд, керівником апарату райдержадміністрації Оленою Дикусар.
На сьогоднішню дату планувалися установчі збори громадської ради при райдержадміністрації. Це постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган, утворений для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю райдержадміністрації, налагодження ефективної взаємодії райдержадміністрації з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
Ініціативною групою було прийнято рішення продовжити термін подання заяв для участі у громадській раді до 8 вересня, задля більш розширеного складу учасників. Запрошуємо для участі представників ОСББ, профспілок, релігійних громад, та всіх інших, хто не встиг подати документи.
Оскільки учасники будуть тільки додаватися, то щоб не гаяти часу, на зустрічі вже були розглянуті важливі питання, сплановано план дій та призначена дата установчих зборів громадської ради на 13 вересня 2017 року.

Веселинівській район: Всі новини  →