Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
10 Серпня 2017

Робоча зустріч з питань об`єднання територіальних громад

Тема: Події

9 серпня 2017 року в актовій залі Врадіївської районної державної адміністрації з ініціативи Врадіївського селищного голови Миколи Москаленка пройшла робоча зустріч з сільськими головами щодо добровільного об’єднання територіальних громад у районі. У нараді також взяли участь голова райдержадміністрації Василь Жосан, голова районної ради Петро Висоцькой, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, а також запрошені представники з Регіонального відділення «Асоціації міст України» - консультант з бюджетних питань Юлія Забродкіна, консультант з правових питань Лідія Віштал, консультант з питань економічного розвитку Михайло Тульський.


На початку наради до присутніх звернувся голова селищної ради Микола Москаленко: «Децентралізація, тобто, насамперед, передача значних повноважень та бюджетів від державних органів органам місцевого самоврядування, має на меті надати якомога більше повноважень тим органам, які знаходяться ближче до людей і де такі повноваження можна реалізовувати найуспішніше. Але головну роль тут відіграє бажання і спроможність громади користуватися наданими їй повноваженнями. Президент України неодноразово наголошував, що децентралізація - одне з основних завдань, що сьогодні стоять перед владою.» - зазначив Микола Москаленко.
Присутніх було поінформовано про перші послідовні етапи процесу об’єднання, що передбачені Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Сільські голови мали можливість отримати відповіді на питання, зокрема щодо фінансового забезпечення, медичного обслуговування, функціонування мережі закладів освіти та культури після утворення територіальних громад.Врадіївський район: Всі новини  →