Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
04 Вересня 2017

У Антонівській школі-інтернаті відкрито нову будівлю спального корпусу

Тема: Події

У п’ятницю, 1 вересня, голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко відкрив нову будівлю спального корпусу Антонівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів у Новоодеському районі.

«У Антонівській школі-інтернаті Нооводеського району навчаються та живуть діти-сироти, ті, хто позбавлені батьківського піклування, діти, що опинились у складних життєвих обставинах. Школа налічує більше 160 вихованців з Новоодеського, Єланецького, Баштанського, Вознесенського, Новобузького районів, міста Миколаєва та Вознесенська», - повідомив очільник області на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

«Ми відкрили там новозбудований спальний корпус за 15,3 млн грн. Оглянули спальні, кімнати для відпочинку, душові та вбиральні. Вихованці отримали чудові умови і я радію цьому. Адже діти – наш найдорожчий скарб. Держава і надалі буде інвестувати у знання, виховання та навчання дітей. Саме у їхніх руках – майбутнє нашої країни, майбутнє нашої нації», - зазначив Олексій Савченко.

Всього на будівництво спального корпусу витрачено 15,3 млн грн з державної освітньої субвенції. Під час здійснення будівництва спального корпусу замовником робіт на об’єкті виступало управління капітального будівництва облдержадміністрації.

Для довідки:

Школа-інтернат спеціалізується на наданні соціально-педагогічних, медичних послуг  дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям із сімей, які потребують соціально-педагогічної допомоги, організації їх дозвілля, створенні умов для розвитку творчого потенціалу дитини, соціальної адаптації  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які потребують соціальної допомоги.

Організацію навчально-виховного процесу забезпечують 25 педагогічних,  2 медичних працівників, 20 працівників обслуговуючого персоналу.

У навчальному закладі 160 дітей, з них 13 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 2 дітей з інвалідністю. 

На 2017 рік затверджено майже 10,4 млн грн видатків на функціонування закладу (заробітна плата,  медикаменти,  харчування,  оплата комунальних послуг, на виплату при працевлаштуванні випускникам дітям-сиротам, на придбання білизни дітям сиротам, предметів, матеріалів, меблів,  на оплату комунальних послуг).Всі новини  →