Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
04 Вересня 2017

У Антонівській школі-інтернаті відкрито нову будівлю спального корпусу

Тема: Події

У п’ятницю, 1 вересня, голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко відкрив нову будівлю спального корпусу Антонівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів у Новоодеському районі.

«У Антонівській школі-інтернаті Нооводеського району навчаються та живуть діти-сироти, ті, хто позбавлені батьківського піклування, діти, що опинились у складних життєвих обставинах. Школа налічує більше 160 вихованців з Новоодеського, Єланецького, Баштанського, Вознесенського, Новобузького районів, міста Миколаєва та Вознесенська», - повідомив очільник області на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

«Ми відкрили там новозбудований спальний корпус за 15,3 млн грн. Оглянули спальні, кімнати для відпочинку, душові та вбиральні. Вихованці отримали чудові умови і я радію цьому. Адже діти – наш найдорожчий скарб. Держава і надалі буде інвестувати у знання, виховання та навчання дітей. Саме у їхніх руках – майбутнє нашої країни, майбутнє нашої нації», - зазначив Олексій Савченко.

Всього на будівництво спального корпусу витрачено 15,3 млн грн з державної освітньої субвенції. Під час здійснення будівництва спального корпусу замовником робіт на об’єкті виступало управління капітального будівництва облдержадміністрації.

Для довідки:

Школа-інтернат спеціалізується на наданні соціально-педагогічних, медичних послуг  дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям із сімей, які потребують соціально-педагогічної допомоги, організації їх дозвілля, створенні умов для розвитку творчого потенціалу дитини, соціальної адаптації  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які потребують соціальної допомоги.

Організацію навчально-виховного процесу забезпечують 25 педагогічних,  2 медичних працівників, 20 працівників обслуговуючого персоналу.

У навчальному закладі 160 дітей, з них 13 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 2 дітей з інвалідністю. 

На 2017 рік затверджено майже 10,4 млн грн видатків на функціонування закладу (заробітна плата,  медикаменти,  харчування,  оплата комунальних послуг, на виплату при працевлаштуванні випускникам дітям-сиротам, на придбання білизни дітям сиротам, предметів, матеріалів, меблів,  на оплату комунальних послуг).Всі новини  →