Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
07 Вересня 2017

Олексій Савченко закликав Держаудитслужбу перевірити діяльність "Миколаївводоканалу"

Тема: Події

7 вересня у Миколаєві розпочався семінар для керівників структурних підрозділів Південного офісу Держаудитслужби та його управлінь в областях механізму державного фінансового аудиту місцевих бюджетів. З вітальним словом на відкритті семінару до присутніх звернулись голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко, начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов, начальник відповідного управління аудитслужби в Миколаївській області.

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко звернувся до фахівців Держаудитслужби з проханням перевірити діяльність комунального підприємства «Миколаївводоканал».

«Сьогодні ми повинні не тільки долати ворога, який вбиває нас на сході країни, а ще й ворога, який з’їдає нас зсередини – це корупція. Те, що ви сьогодні робите – важливо і корисно, і ми можемо побачити плідні результати такої роботи. Зі свого боку, Миколаївська обласна державна адміністрація зацікавлена в існуванні такого потужного підрозділу, який може дослідити питання законності, відповідності, та надати відповідні рекомендації, закликати до відповідальності. Так, сьогодні вже відповідають підприємства – «Миколаївкомунтранс», «Міжнародний аеропорт «Миколаїв» та інші. Користуючись нагодою я хотів би попросити, щоб ви все-ж-таки перевірили діяльність "Миколаївводоканалу", і громада міста Миколаєва отримала відповідь, що там насправді відбувається», - зазначив Олексій Савченко.Всі новини  →