Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
06 Вересня 2017

Ремонт траси Т-15-08 триває під контролем обласної влади та громадськості

Тема: Події

6 вересня на автомобільній дорозі загального користування державного значення Т-15-08 Калинівка-Снігурівка-Березнегувате відбулася виїзна нарада під керівництвом голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка.

Учасники обговорили хід поточного середнього ремонту автодороги Т-15-08.  Було прийнято рішення прискорити виконання ремонтних робіт, підготовку детального графіка проведення підрядними організаціями робіт на автодорозі, посилення контролю якості виконання ремонту на ділянках автодороги на всіх рівнях.

«Разом із заступниками та активістами перевірили хід ремонту снігурівської траси Т-1508. Чекаю від дорожніх служб та підрядників на детальний план подальших робіт. Закликав активістів - голову громадської ради при ОДА Юрія Підвишинського та голову профільної комісії ради Юрія Шутяка створити групу, яка ретельно контролюватиме хід виконання ремонту. Сподіваюсь на розуміння, порядність та відповідальність усіх: дорожників, підрядників та громадськості», - прокоментував Олексій Савченко.

На нараді були присутні заступники голови Миколаївської ОДА – В'ячеслав Бонь, Олександр Кушнір, Валентин Гайдаржи,  начальник служби автомобільних доріг у Миколаївській області Сергій Ткаченко та перший заступник начальника Андрій Крістенко, представники фірм-підрядників ТОВ «Ростдорстрой»  та  ТОВ «Дорлідер», громадські активісти.

Начальник САД у Миколаївській області Сергій Ткаченко наголосив на відповідальності підрядних організацій за якість виконання робіт та матеріалів, які вони використовують, і в свою чергу зауважив, що лабораторією Служби постійно здійснюється взяття пробматеріалів на місці проведення робіт, а інспектори Служби щоденно здійснюють нагляд за додержанням ремонтниками відповідних технологій.Всі новини  →