Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
08 Вересня 2017

У Новому Бузі урочисто привітали з Днем фізичної культури і спорту

Тема: Події


8 вересня в районному будинку культури відбулось урочисте зібрання ветеранів фізичної культури та спорту та всіх прихильників спорту. З прийдешнім Днем фізичної культури і спорту присутніх привітав голова районної державної адміністрації Сергій Іванов.


« За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров´я, він загартовує характер і волю.
Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, фізичне виховання – це здоров’я нації.
Отож, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов. Тому підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів району - це пріоритетне завдання районної влади.
Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!
Від щирого серця вітаю вас із з Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей! Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята, яке стало святом мільйонів уболівальників спорту, шанувальників здорового способу життя. Бажаю всім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я і краси олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.»


Всі присутні мали змогу на мультимедійному екрані переглянути досягнення кращих спортсменів нашого району за весь період розвитку спорту.
Очільник району нагородив ветеранів та кращих спортменів Новобужжя Подяками та Почесними грамотами.
А артисти районного будинку культури подарували нашим ветеранам, спортсменам, шанувальникам спорту чудовий концерт.

Новобузький район: Всі новини  →