Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
11 Вересня 2017

Найбільша литовська компанія виявила зацікавленість у відновленні автошляхів Миколаївської області

Тема: Події

У понеділок, 11 вересня, в облдержадміністрації відбулася робоча зустріч з представниками найбільшої компанії сектора будівництва транспортної інфраструктури в Балтійських країнах «KAUNO TILTAI», яка зацікавлена у будівництві доріг у Миколаївській області.

Заступник голови ОДА Валентин Гайдаржи, радник очільника області Володимир Шульмейстер, начальник Служби автомобільних доріг в області Сергій Ткаченко обговорили з представниками компанії «KAUNO TILTAI» перспективи співпраці у відновленні дорожньої мережі Миколаївщини.

Голова правління та генеральний директор акціонерного товариства Алдас Русявічюс розповів, що їхня компанія має намір розпочати діяльність на ринку будівництва України, і Миколаївщина, зокрема може бути першою областю, де литовці відновлюватимуть дороги, доводячи їхню якість та відповідність усім нормам.

Представники «KAUNO TILTAI» зазначили, що займаються реконструкцією мостів, доріг та залізничних шляхів. І вже до кінця цього року компанія офіційно зареєструє свою діяльність в Україні.

Заступник голови облдержадміністрації Валентин Гайдаржи окреслив основні автомагістралі області та ремонтні роботи, які на них ведуться і яких дороги ще потребують.

Зокрема, мова йшла про проект бетонної траси Н-14 «Миколаїв-Кропивницький», на якій заплановано здійснення капітального ремонту. Представники «KAUNO TILTAI» висловили готовність та зацікавленість роботи у подібних проектах.  «З бетоном ми вміємо працювати. Зараз у нас дуже популярні монолітні будівництва», - сказав голова правління та генеральний директор акціонерного товариства Алдас Русявічюс.

Валентин Гайдаржи підтвердив, що вже наступного року Службою автомобільних доріг в області будуть оголошені тендери. Про всі деталі можна буде дізнатися на офіційному порталі оприлюднення інформації про публічні закупівлі України «ProZorro».

Для довідки: «KAUNO TILTAI» - найбільша компанія сектора будівництва транспортної інфраструктури в Балтійських країнах.

За рік компанія виконує до 300 проектів різного масштабу і складності, починаючи з дрібних і закінчуючи проектами найбільших об’єктів транспортної інфраструктури Литви. Для забезпечення якості в компанії діє сертифікована лабораторія, результати досліджень та випробувань якої визнані у всьому Європейському Союзі.

У компанії працює 1000 людей, більше 200 з яких – кваліфіковані інженери в галузі будівництва транспортної інфраструктури.

У 2017 році відкрито представництво компанії в Україні. Всі новини  →