Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
13 Вересня 2017

У рейтингу Regional Doing-Business Миколаївщина визнана однією з найпоміркованіших за рівнем податкових ставок

Тема: Події

Миколаївська область зайняла шосте місце у рейтингу Regional Doing-Business за рівнем ставок місцевих податків. Таким чином, у регіоні встановлений прийнятний  поміркований рівень оподаткування, який не обтяжує фізичних та юридичних осіб і сприяє залученню нових інвестицій в економіку Миколаївщини. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДФС у Миколаївській області Роман Кріль.

За його словами, у дослідженні найвищий бал виставлявся за мінімальну можливу податкову ставку, яку встановив орган місцевого самоврядування. Й навпаки – найменший бал присвоювався за максимально можливу ставку податку.

«Таким чином, шосте місце Миколаївщини серед 24 областей у рейтингу Regional Doing-Business свідчить про поміркованість податкових ставок, які визначені в області. Зокрема, податок на нерухоме майно у регіоні склав 0,5%, туристичний збір та земельний податок 1%, орендна плата за земельну ділянку 3%, єдиний податок для 1-ї групи – 10%, єдиний податок для 2-ї групи – 20%», - проінформував Роман Кріль.

Він наголосив, що Державна фіскальна служба Миколаївської області сьогодні діє виходячи із філософії партнерства влади та бізнесу.

«Наше завдання – це максимально комфортне для підприємців адміністрування податків, щоб їхня сплата не складала труднощів для бізнесу й не становила загрози для його майбутнього. Ми прагнемо до того, аби підприємці сприймали ДФС виключно як сервісну службу, яка надає якісні послуги», - заявив в.о. начальника ГУ ДФС у Миколаївській області.

Він висловив впевненість, що у майбутньому Миколаївщина лише покращуватиме своє місце у рейтингу Regional Doing-Business, зменшуючи податкові ставки, підвищуючи дисципліну сплати податків та сприяючи розвитку економіки регіону.

Нагадаємо, що рейтинг Regional Doing-Business сформований Офісом ефективного регулювання та Спілкою українських підприємців за результатом аналізу бізнес клімату у 24 областях та місті Києві.Всі новини  →