Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
13 Вересня 2017

У рейтингу Regional Doing-Business Миколаївщина визнана однією з найпоміркованіших за рівнем податкових ставок

Тема: Події

Миколаївська область зайняла шосте місце у рейтингу Regional Doing-Business за рівнем ставок місцевих податків. Таким чином, у регіоні встановлений прийнятний  поміркований рівень оподаткування, який не обтяжує фізичних та юридичних осіб і сприяє залученню нових інвестицій в економіку Миколаївщини. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДФС у Миколаївській області Роман Кріль.

За його словами, у дослідженні найвищий бал виставлявся за мінімальну можливу податкову ставку, яку встановив орган місцевого самоврядування. Й навпаки – найменший бал присвоювався за максимально можливу ставку податку.

«Таким чином, шосте місце Миколаївщини серед 24 областей у рейтингу Regional Doing-Business свідчить про поміркованість податкових ставок, які визначені в області. Зокрема, податок на нерухоме майно у регіоні склав 0,5%, туристичний збір та земельний податок 1%, орендна плата за земельну ділянку 3%, єдиний податок для 1-ї групи – 10%, єдиний податок для 2-ї групи – 20%», - проінформував Роман Кріль.

Він наголосив, що Державна фіскальна служба Миколаївської області сьогодні діє виходячи із філософії партнерства влади та бізнесу.

«Наше завдання – це максимально комфортне для підприємців адміністрування податків, щоб їхня сплата не складала труднощів для бізнесу й не становила загрози для його майбутнього. Ми прагнемо до того, аби підприємці сприймали ДФС виключно як сервісну службу, яка надає якісні послуги», - заявив в.о. начальника ГУ ДФС у Миколаївській області.

Він висловив впевненість, що у майбутньому Миколаївщина лише покращуватиме своє місце у рейтингу Regional Doing-Business, зменшуючи податкові ставки, підвищуючи дисципліну сплати податків та сприяючи розвитку економіки регіону.

Нагадаємо, що рейтинг Regional Doing-Business сформований Офісом ефективного регулювання та Спілкою українських підприємців за результатом аналізу бізнес клімату у 24 областях та місті Києві.Всі новини  →