Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
13 Вересня 2017

АМПУ погодила передачу лікарні морпорту для створення на її базі Центру реабілітації воїнів АТО

Тема: Події

Адміністрація морських портів України погодила передачу лікарні Миколаївського морського порту до комунальної власності Миколаївської області для створення на її базі Центру реабілітації воїнів АТО. Про це повідомив голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко.

«Маємо сьогодні зворотній зв'язок від Адміністрації морських портів. АМПУ погодила передачу лікарні для створення Центру реабілітації воїнів АТО», - зазначив очільник області.

Олексій Савченко розповів, що за два тижні повинна відбутися комісія, в Міністерстві інфраструктури, яка і затвердить передачу лікарні.

Голова облдержадміністрації висловив сподівання, що вже у цьому році будуть створені гідні умови для реабілітації учасників АТО Миколаївщини.

Нагадаємо, 2 серпня депутати Миколаївської облради погодили передачу лікарні Миколаївського морського порту до комунальної власності Миколаївської області для створення на її базі Центру реабілітації воїнів АТО. За відповідне рішення проголосував 41 депутат із 50.Всі новини  →