Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
13 Вересня 2017

Відбулися установчі збори зі створення нового складу громадської ради при райдержадміністрації

Тема: Події

13 вересня о 10:00 у малому залі райдержадміністрації відбулися установчі збори зі створення нового складу громадської ради при райдержадміністрації.

Громадська рада – це постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган, утворений для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю райдержадміністрації, налагодження ефективної взаємодії райдержадміністрації з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
На установчих зборах були присутні представники громадських організацій: «Веселинівська селищна організація жінок «Пектораль», «Веселинівська спілка патріотичних сил», «Веселинівська лікарняна каса», Веселинівських районних громадських організацій: «Благовіст», учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, Товариства Червоного Хреста, Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України», ОСББ «Фортуна 2011».
На зборах були обрані керівні органи громадської ради та вирішені питання про подальшу організацію роботи.
Голова райдержадміністрації Анатолій Філімонов розповів про основні напрямки роботи у районі. Це і реконструкція будівлі ПМСД у 8-ми квартирний житловий будинок для молодих лікарів, і розбудова дитячого оздоровчого табору «Веселинка», і впровадження енергоощадливих технологій у освітніх закладах. Він наголосив про важливість підтримки громадськості, особливо при виборі депутатів, які повинні відстоювати інтереси району і на обласному, і на державному рівні.


Веселинівській район: Всі новини  →