Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
13 Вересня 2017

У будівництві доріг наступний рік стане для нас показовим, - Олексій Савченко

Тема: Події

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко зазначив, що у 2018 році в області ремонтуватимуть дороги місцевого значення, щоб поєднати різні населені пункти та райони. Про це він наголосив під час наради щодо стану ремонту автодоріг.

Очільник області отримав запевнення від фірм-підрядників, що вже у жовтні одна з найважливіших трас – Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка-Березнегувате» буде відремонтована. В той же час, триває ремонт на трасі Н-11 «Дніпро-Миколаїв».

«Зауважую, що на проблемну трасу Н-11 ми зараз маємо ще 100 млн грн, як і обіцяв Президент. Вже наступного року цю дорогу будуть повністю ремонтувати. Крім того, в повній мірі діятиме митний експеримент, ми матимемо нормальні гроші – зможемо будувати дороги місцевого значення, на яких ми сконцентруємося. Вважаю, що наступний рік для нас буде показовим, тому що область ніколи не мала приблизно 400 млн грн грошей на місцеві дороги. Це величезні гроші, і ви самі подивитесь, як це буде будуватися», - сказав Олексій Савченко.

Голова облдержадміністрації зазначив, що для економії бюджетних коштів в подальшому проектуванням та ремонтом доріг займатиметься спеціалізоване обласне комунальне підприємство: «Ми побачимо, скільки тоді коштуватимуть проекти і самі ремонтні роботи; скільки і якої якості буде відбудовано доріг». 

Олексій Савченко доручив службі автодоріг підготувати дотакові угоди з підрядними організаціями та врахувати зауваження громадської ради при ОДА, що також контролює якість виконання ремонтних робіт. Всі новини  →