Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
05 Жовтня 2017

В ОДА відбулася зустріч представників НАБУ з громадськими організаціями Миколаївщини

Тема: Події

У четвер, 5 жовтня, в ОДА, за участі голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка, відбулася зустріч представників Національного антикорупційного бюро України з представниками громадських організацій Миколаївщини.
 
«Багато у кого з вас є питання, я знаю, що ви співпрацюєте з прокуратурою, СБУ. Знаю, що у вас є багато інформації, про яку ви хочете повідомити. Тому до нас сьогодні приїхали представники Національного антикорупційного бюро України. Це  на сьогодні практично єдиний підрозділ, який доводить справи до логічного кінця», - зазначив Олексій Савченко присутнім на зустрічі громадським активістам.
 
Учасники зустрічі обговорили особливості діяльності, основні завдання та виклики у роботі Національного антикорупційного бюро України. Всі присутні громадські організації особисто мали змогу поставити запитання фахівцям НАБУ та подати заяви і звернення. 
 
Про діяльність НАБУ розповідали т.в. повноваження директора Одеського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Вікторія Скорикова, керівник Четвертого підрозділу детективів Національного антикорупційного бюро України Сергій Наумюк, заступник керівника Управління зовнішніх комунікацій, прес-секретар НАБУ Світлана Оліфіра.


Всі новини  →