Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
10 Жовтня 2017

Договори оренди причалів між МГЗ та Управлінням держмайна - розірвано рішенням Господарського суду

Тема: Події

Господарський суд розірвав договори оренди причалів Миколаївським глиноземним заводом із Фондом держмайна України. Про це голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

«Я як голова Миколаївської обласної державної адміністрації з повагою ставлюся до всіх суб’єктів господарювання, які думають про інтереси громади Миколаївщини, наповнення бюджету, розвиток інфраструктури, робочих місць та належну оплату праці. Особливу увагу у цьому питанні приділяю суб’єктам, які використовують державне та комунальне майно», - наголосив очільник області.

За словами Олексія Савченка, відповідний позов до суду здійснила місцева прокуратура. В свою чергу, суд розірвав договори оренди через з неефективне та монопольне використання причалів. А це, в свою чергу, перешкоджало розвитку підприємств, що займаються перевалкою  вантажів морським транспортом.

«За час оренди з 98-го  року державне майно не поліпшувалося, а ті незначні надходження від оренди за неконкурентними цінами, не залишалися у місцевому бюджеті чи рахунках громади. І Миколаївщина взагалі нічого не отримувала. Це серйозний та вагомий крок до створення нашого портового підприємства. Я дякую всім причетним до цієї справи – це наша перемога», - резюмував Олексій Савченко. 

Нагадаємо, що у квітні цього року Олексій Савченко підняв питання діяльності Миколаївського глиноземного заводу на засіданні комітету Верховної Ради зауважив, що договір, який був складений в інтересах держави, з часом були внесені суттєві зміни - вони і потребували детального вивчення і оцінки. 

Тоді голова облдержадміністрації висловив думку, що причали, якими сьогодні користується завод, повинні працювати на благо громади. Тому  необхідно створити стивідорне комунальне підприємство, щоб кошти від його діяльності можна було спрямувати  на ремонт та розбудову  доріг Миколаївщини.Всі новини  →