Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
12 Жовтня 2017

Валентин Гайдаржи перевірив ремонт траси Т-1508 та хід прокладання газопроводу у Снігурівці

Тема: Події

11 жовтня, заступник голови ОДА Валентин Гайдаржи в ході робочого візиту до Снігурівського району перевірив стан виконання робіт з ремонту автодороги Т15-08 (Калинівка –Снігурівка – Березнегувате). 

Наразі на першій ділянці траси закінчуються роботи з укладки верхнього шару щебеночно-мастичного асфальту. Зі слів підрядника, зазначені роботи мають бути закінчені до 16 жовтня. На інших ділянках дороги продовжується фрезерування, ресайклінг та підготовка узбіч. В цілому, в цей день на трасі працювало більше ніж 30 одиниць ремонтної техніки.

Також Валентин Гайдаржи оглянув процес прокладки мереж газопроводу в мікрорайоні “Семи вітрів” в місті Снігурівка. На момент візиту на місці прокладки газопроводу працювало п’ять бригад та проводились роботи з прокладки підземної і зовнішньої мереж. За наданою інформацією, після обладнання перших п’яти будинків зовнішнім газопроводом розпочнеться обладнання квартир приладами обліку, при умові надання доступу до приміщень.

Валентин Гайдаржи звернувся до мешканців зазначених будинків з закликом активніше звертатись до органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з питання встановлення квартирних приладів обліку газу. Наразі з різних будинків з цією метою звернулось від 60 до 80 % мешканців.
Зазначимо, що згідно доручення голови облдержадміністрації Олексія Савченка, роботи з обладнання п’яти з десяти запланованих будинків зовнішньою мережею газопроводу мають бути завершені цього місяця.


Всі новини  →