Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
08 Листопада 2017

Американська компанія зацікавлена у будівництві автокомплектуючого заводу на Миколаївщині

Тема: Події

Американська компанія «Delphi» - один з найбільших виробників автокомплектуючих та розробників інноваційних технологій в автомобільній галузі у світі зацікавлена у будівництві свого підприємства у Миколаївській області на базі Суднобудівного заводу. Напрями співпраці було обговорено під час зустрічі голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка, регіонального директора компанії «Delphi Automotive PLC» з розвитку пана Луїш Фіґуейредо представників «Укроборонпрому» та Миколаївського суднобудівного заводу.

«Те, що сьогодні європейська спільнота і фактично всі країни світу підтримують Україну каже про те, що наша країна рухається вільним і правильним шляхом. І ми здатні не просто перемагати, а конкурувати на практично всіх світових ринках», - сказав Олексій Савченко на початку зустрічі.

Окремо очільник області звернув увагу присутніх, що Суднобудівний завод має велику кількість приміщень, які на сьогодні можна використовувати, а також потужний колектив, який знає свою роботу і вміє працювати над будь-якими проектами. «Там багато приміщень, які сьогодні можна використовувати. Це спеціалізований майданчик. Це вже режимний об’єкт. Також там є потужний колектив, який практично все життя там пропрацював. Цей колектив можна залучати до роботи сьогодні, бо вони дуже швидко можуть переорієнтуватися і стати вам в нагоді», - зазначив Олексій Савченко.

Представник Delphi Corporation Луїш Фіґуейредо звернув увагу, що холдинг має позитивний досвід співпраці з "Укроборонпром" та зацікавлений у розвитку подальшому виробництва на території України.

Водночас голова ОДА запевнив, що обласна державна адміністрація всіляко сприятиме організації роботи заводу, якщо «Delphi» вирішить будувати підприємство у Миколаєві. «Якщо ви все таки підтримаєте пропозицію Укроборонпрому і почнете будівництво саме в нас цього підприємства, я зі свого боку як голова обласної державної адміністрації, як людина, яка дбає за дотриманням законності, можу вас запевнити, що практично всі державні структури будуть сприяти, щоб ви якомога швидше будували своє підприємство, без всіляких перепон», - наголосив Олексій Савченко.

 Всі новини  →