Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
09 Листопада 2017

Кривоозерським лікарям подякували за професіоналізм та небайдужість

Тема: Події

До Кривоозерської райдержадміністрації надійшла подяка головному лікарю Кривоозерської центральної районної лікарні Валентині Зайченко, хірургам та медперсоналу приймального та хірургічно – травматологічного відділення від Ірини Хорольської - жительки Кіровоградської області, яка разом з іншими постраждалими була госпіталізована в Кривоозерську центральну районну лікарню після аварії внаслідок зіткнення мікроавтобусу з вантажним автомобілем 27 жовтня цього року на трасі Київ – Одеса, біля смт Криве Озеро.
Жінка пише: «Хочу висловити через сайт РДА подяку головному лікарю Кривоозерської центральної районної лікарні Валентині Зайченко, хірургам та медперсоналу приймального та хірургічно – травматологічного відділення, які 27 жовтня 2017 року надали допомогу мені та моєму чоловікові, а також іншим постраждалим в ДТП, що сталася з нами поблизу селища Криве Озеро. Дякуємо за професіоналізм, небайдужість та чуйність. Була приємно вражена ставленням персоналу до пацієнтів – щирі серця, золоті руки і безкорисливість. Я та мій чоловік Роман бажаємо персоналу лікарні міцного здоров’я, щастя, натхнення в роботі, Божої ласки. Хай з усіма вами і надалі буде людське тепло, добро, достаток».
Голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко особисто зачитав слова подяки працівникам лікарні. «Приємно усвідомлювати, що у нашому селищі є медична установа з такими професійними лікарями та високими стандартами якості медичного обслуговування. Ми докладемо всіх зусиль, щоб цей лікувальний заклад, від якого залежить здоров’я та життя не лише, як бачимо, Кривоозерців в процесі реформування галузі охорони здоров’я отримав можливість надавати медичні послуги на ще більш високому рівні»,- підкреслив голова райдержадміністрації.
Головний лікар ЦРЛ Валентина Павлівна наголосила,- «В екстрених ситуаціях всі працівники лікарні працюють у злагодженій системі, особливо працівники ургентних служб. У нас немає чужої біди, адже в таких випадках важлива кожна хвилина – своєчасність надання допомоги відіграє важливу роль у рятуванні життя людей».
Варто зазначити, що начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв, який особисто відвідав лікарню та поспілкувався з постраждалими, ознайомився з умовами їх перебування в закладі та ходом надання медичної допомоги відмітив, що Кривоозерська ЦРЛ – достойний лікувальний заклад, що братиме активну участь у реформуванні медичної галузі та в подальшому надавати необхідну невідкладну допомогу в повному обсязі.

Кривоозерський район: Всі новини  →