Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
11 Листопада 2017

«Будь-які випробування надихають», - Олексій Савченко на відкритті змагань з греко-римської боротьби серед юніорів

Тема: Події

Голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко взяв участь у відкритті змагань за Кубок України з греко-римської боротьби серед юніорів, які проходитимуть у Миколаєві 11-12 листопада.

«Вітаю спортсменів, усіх, хто приїхав на Миколаївщину спробувати себе. Будь-які випробування, будь-які змагання надихають. Саме на змаганнях людина може зрозуміти: воїн вона чи ні. Бо кожного дня ми тренуємося, щоб колись у нашому житті сталася така подія – щоб усе, чого ми навчилися у житті сприяло нашій перемозі - перемозі за наше майбутнє», - звернувся Олексій Савченко до спортсменів та глядачів.
 
Очільник області разом з присутніми гостями змагань хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих Героїв АТО за майбутнє України. Олексій Савченко зазначив, що саме завдяки звитязі воїнів АТО у всіх нас сьогодні є можливість жити звичайним – невійськовим життям. 
 
У змаганнях з греко-римської боротьби планується участь близько 150 спортсменів з усіх областей України. 
Глядачі зможуть подивитися бої протягом 11-12 листопада за адресою: Пр. Героїв України, 4, «Палац спорту» (зупинка «Плавбасейн»). Вхід вільний.


Всі новини  →