Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
13 Листопада 2017

За тиждень буде побудовано спеціальний майданчик для торгівлі поблизу Виноградного, - Олексій Савченко про вирішення питання несанкціонованої торгівлі біля Коблевого

Тема: Події

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко ініціював розміщення критого майданчика для торгівлі поблизу Виноградного. Побудова спеціального майданчика дасть змогу забезпечити дотримання безпеки дорожнього руху на одеській трасі М-14. Про це Олексій Савченко повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Очільник області зазначив, що разом з головою Коблевської ОТГ вже оглянули територію для розміщення критого майданчика, щоб перенести туди торгові точки.

«Неодноразово їздив одеською трасою М-14 та побачив, що вздовж дороги, особливо поблизу Коблевого розташовані майданчики з несанкціонованої торгівлі. Переважно там працюють місцеві жителі, а тримають "точки" біля заправок та людних місць. Власники торгових майданчиків обирають доволі небезпечні місця на трасі, але я розумію цих людей - їм потрібно заробляти свою копійку», -  написав Олексій Савченко.

Голова ОДА відзначив, що влада ставиться до цієї проблеми з розумінням і ніхто не виганятиме місцевих підприємців: «Вже за тиждень ми зробимо заасфальтований торгівельний майданчик у Виноградному, з дахом та нормальними умовами для людей - і продавців, і покупців».

Олексій Савченко закликав власників таких "точок" зрозуміти, що теперішнє розташування торгівлі є вкрай небезпечним для дорожнього руху. «Подбайте про своїх працівників та клієнтів, водіїв... А Миколаївська облдержадміністрація всіляко сприятиме вам у цьому», - резюмував очільник області. Всі новини  →