Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
13 Листопада 2017

Підбито підсумки Відкритого чемпіонату Кривоозерського району з футболу

Тема: Події

Цими вихідними на прихильників спорту чекало справжнє футбольне свято, довгоочікуване дійство - підбиття підсумків Відкритого чемпіонату Кривоозерського району з футболу. На урочистий захід, який проходив на центральному стадіоні «Колос», прибули голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко, голова районної федерації футболу Михайло Скрипніченко, завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Мержієвська, директор ДЮСШ Віктор Могилястий, секретар районної федерації футболу Євгеній Мержієвський, 13 футбольних команд, які власне брали участь в Чемпіонаті та численна кількість вболівальників.

Варто зазначити, що завдяки злагодженій співпраці районної державної адміністрації та районної федерації футболу даний вид спорту стає дедалі популярнішим серед населення району.
Жодна з команд не залишилась без подарунків. Футбольні м’ячі отримали команди, які посіли 4-13 місця. Грошові премії від районної федерації футболу отримали: Скалецький Віталій, визнаний кращим воротарем, Суменков Сергій, визнаний кращим захисником, Зелений Віталій, визнаний кращим нападником, Заремба Максим, визнаний кращим півзахисником, Ганусовський Віктор, визнаний кращим гравцем та Сташевський Владислав, який став кращим бомбардиром Чемпіонату. Отримали грамоти і судді, які здійснювали суддівство Відкритого чемпіонату Кривоозерського району з футболу.
Та найбільше подарунків отримали команди переможці: грамотами від районної державної адміністрації, районної ради та районної федерації футболу, цінні подарунки, кубки та грошові премії від районної федерації футболу.
Тож переможцями Відкритого чемпіонату Кривоозерського району з футболу стали: третє місце – команда «Філгаз», друге місце - «ЦентрДаху» та перше місце – команда «Зеларт».Кривоозерський район: Всі новини  →