Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
14 Листопада 2017

Депутати Миколаївської міської ради підтримали ідею облаштування у місті «Траси здоров'я»

Тема: Події

Депутати постійної комісії з питань містобудування, архітектури та будівництва, регулювання земельних відносин та екології підтримали створення в миколаївському парку "Перемоги" "Траси здоров'я", проект якої представляв радник голови Миколаївської облдержадміністрації з питань спорту Максим Бревда.

Він розповів, що головна мета "Траси здоров'я" полягає в облаштуванні 4 км території парку "Перемоги", на якій будуть всі умови для тренувань велосипедистів і ролерів.

Крім цього проектом передбачається озеленення і освітлення парку та його благоустрій. На території парку буде облаштовано: прокат роликів і велосипедів, спорт-бари, парклет, зони відпочинку та кемпінг, поля для міні-футболу та волейболу, прокат скутерів, дитячі майданчики і розваги, траса з перешкодами для проходження на час, обладнаний пляж, алея слави спортивних зірок Миколаєва, а також відомих містян. Проект передбачає закриття території парку "Перемоги" для автотранспорту. Загальна вартість первинного проекту складає близько 6,4 млн грн. Надалі буде реконструкція самого парку, загальна вартість якої приблизно 21-22 млн грн.

Депутати підтримали ініціативу облаштування у місті "Траси здоров'я", тож наступний етап для проекту - голосування на сесії міської ради. У разі, якщо депутати підтримають проект, він може бути реалізований вже влітку 2018 року.Всі новини  →