Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
14 Листопада 2017

Результати перевірки перевізників у Вознесенську: жахливий технічний стан авто, відсутність документації, зняття автобусів з рейсів

Тема: Події

У вівторок, 14 листопада, з 4ї години ранку фахівцями управління інфраструктури Миколаївської ОДА було здійснено перевірку порядку проведення передрейсового технічного і медичного огляду водіїв, а також роботу автобусів, що працюють у Вознесенську та Вознесенському  районі.

Спеціалісти управління інфраструктури перевірили як проходять передрейсовий медичний та технічний огляд водії, які здійснюють перевезення за маршрутом «Вознесенськ-Миколаїв», а також по Вознесенському району. Так, було перевірено роботу перевізників - «Вознесенськавтотранс», ФОП «Ярошенко», ФОП «Михайлов». Після випуску автобусів на маршрути, фахівці управління перевірили роботу автобусів на рейсах. У результаті, було виявлено 2 автобуси – перевізники «Вознесенськавтотранс» та ФОП «Михайлов», водії яких взагалі не проходили ні медичного, ні технічного огляду, у них були відсутні документи по маршруту, вогнегасники тощо. Спеціалістами ОДА було викликано поліцію, зафіксовано відповідні порушення та знято автобуси з маршрутів. Надалі поліцейські Вознесенського району пообіцяли реагувати на відповідні заяви у межах своїх повноважень.

В управління інфраструктури зазначають, що порушення умов договору у перевізників Вознесенщини однотипні – жахливий технічний стан автобусів, відсутність документів, несистематичне заповнення індивідуальної книги водія, касово-облікової книги, відсутність вогнегасників, аптечок тощо. 

Більше фото ТУТ. Всі новини  →