Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
14 Листопада 2017

Результати перевірки перевізників у Вознесенську: жахливий технічний стан авто, відсутність документації, зняття автобусів з рейсів

Тема: Події

У вівторок, 14 листопада, з 4ї години ранку фахівцями управління інфраструктури Миколаївської ОДА було здійснено перевірку порядку проведення передрейсового технічного і медичного огляду водіїв, а також роботу автобусів, що працюють у Вознесенську та Вознесенському  районі.

Спеціалісти управління інфраструктури перевірили як проходять передрейсовий медичний та технічний огляд водії, які здійснюють перевезення за маршрутом «Вознесенськ-Миколаїв», а також по Вознесенському району. Так, було перевірено роботу перевізників - «Вознесенськавтотранс», ФОП «Ярошенко», ФОП «Михайлов». Після випуску автобусів на маршрути, фахівці управління перевірили роботу автобусів на рейсах. У результаті, було виявлено 2 автобуси – перевізники «Вознесенськавтотранс» та ФОП «Михайлов», водії яких взагалі не проходили ні медичного, ні технічного огляду, у них були відсутні документи по маршруту, вогнегасники тощо. Спеціалістами ОДА було викликано поліцію, зафіксовано відповідні порушення та знято автобуси з маршрутів. Надалі поліцейські Вознесенського району пообіцяли реагувати на відповідні заяви у межах своїх повноважень.

В управління інфраструктури зазначають, що порушення умов договору у перевізників Вознесенщини однотипні – жахливий технічний стан автобусів, відсутність документів, несистематичне заповнення індивідуальної книги водія, касово-облікової книги, відсутність вогнегасників, аптечок тощо. 

Більше фото ТУТ. Всі новини  →