Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
14 Листопада 2017

В облдержадміністрації відбулося засідання оперативного штабу для захисту аграріїв від рейдерів

Тема: Події

У вівторок, 14 листопада, під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації В’ячеслава Боня відбулося засідання оперативного штабу для захисту аграріїв від рейдерів при Миколаївській ОДА.

В’ячеслав Бонь проінформував, що на виконання рішення Уряду на Миколаївщині було створено штаб для захисту аграріїв від рейдерів. Голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко гостро ставить питання протидії рейдерству в аграрній сфері, саме з цією метою ще у серпні профільним службам було доручено провести роботу із населенням області у цьому напрямку.

Головне управління юстиції у Миколаївській області повідомило, що в рамках роботи мобільних точок доступу було здійснено виїзд до кожного райцентру, а також в окремі сільські ради. За результатами роботи  фахівців управління було прийнято звернення 172 громадян. Найбільша кількість земельних питань були на території Арбузинського, Врадіївського та Казанківського районів. ГУ юстиції було здійснено ряд заходів щодо захисту прав жителів області  – близько 70 осіб направлено для отримання безоплатної правової вторинної допомоги, реєстратори були направлені до перевірки. Також наразі констатовано факт повернення ряду земельних ділянок, які раніше не могли оброблятися землевласниками. Є ще ряд людей захист прав яких можливий лише через суд.

У ході засідання стало також відомо, що  з земельних питань звернулися 2401 громадян, які отримали роз’яснення. 107 осіб потребували вторинної правової допомоги. На даний час триває вирішення питань у судовому порядку по 12 громадянам. Ще 12 справ знаходяться на розгляді у суді та готуються позови по 88 справам. Для захисту прав населення по земельним питанням надано доручень 76 адвокатам та 31 представнику бюро правової допомоги для представлення інтересів у судах.

Представники поліції повідомили, що розглядають усі звернення, які надходять від населення. Наразі досліджуються справи по земельних ділянках у Веселиновому, Врадіївці та Первомайську. Всі новини  →