Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
05 Грудня 2017

Олексій Савченко доручив терміново розробити заходи протипожежної безпеки в соціальних закладах області

Тема: Події

У понеділок, 4 грудня, за ініціативою голови облдержадміністрації Олексія Савченка відбулась нарада щодо пожежної безпеки в соціальних закладах Миколаївської області - школах, закладах культури та охорони здоров'я.

Нагадаємо, що у вересні цього року, у зв’язку з жахливою трагедією в одеському таборі, Олексій Савченко доручив ретельно перевірити всі об’єкти на території Миколаївщини, де постійно або тимчасово перебувають діти. Особлива увага надається дотриманню правил і заходів з протипожежної безпеки.

Зазначимо, що у 2012 році кожен профільний департамент мав забезпечити план впровадження і виконання протипожежних заходів, термін закінчення якого спливає у 2017 році. Однак, в обласному управлінні ДСНС звернули увагу, що жоден із таких планів так до кінця і не був втілений.

В свою чергу, Олексій Савченко доручив профільним департаментам розробити нові плани поетапного впровадження протипожежних заходів - у школах та лікарнях, де такі проблеми часто поширені. Крім того, очільник області доручив відділу аудиту облдержадміністрації дослідити питання провадження плану вдосконалення пожежної безпеки у селах.

Відео доступне за ПОСИЛАННЯМ. 

 Всі новини  →