Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
05 Грудня 2017

Олексій Савченко взяв участь у відкритті турніру з футзалу на Кубок воїнів АТО «Пишаємось! Вітаємо!»

Тема: Події

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій взяв участь у відкритті турніру з футзалу «Пишаємось! Вітаємо!» на Кубок воїнів АТО, який проходитиме сьогодні у спортивній залі 79-ї Миколаївської окремої десантно-штурмової бригади. За кубок змагатимуться футбольні команди із семи військових частин.

Очільник Миколаївщини привітав присутніх на відкритті турніру, побажавши успіхів та перемоги у змаганнях.  Олексій Савченко подарував командам-учасникам змагань книгу про загиблих Героїв АТО з усієї Миколаївської області  «Воїни світла Миколаївщини», зазначивши, що завдяки цим хлопцям ми маємо змогу творити майбутнє. Він також запропонував долучити до книги інформацію про учасників АТО, які віддали своє життя вже після видання книги. «Допишіть прізвища, які ви знали. Зробіть це, тому що це не просто наше минуле, не просто сьогодення, це – наше майбутнє.  І якщо ми не будемо поважати, якщо ми не будемо кожного дня згадувати, якщо ми не будемо дбати про дітей, то в нас не буде нашої нації», - сказав голова  Миколаївської ОДА.

Також Олексій Савченко привітав присутніх із Міжнародним днем волонтера, який відзначається 5 грудня. «Волонтери – це ті люди, які недоїдаючи, недосипаючи, не маючи ніяких можливостей, об’єднавшись навколо будь-якої проблеми, яка тоді існувала, зробили все для того, щоб ви мали можливість воювати. Возили харчі, інколи, я знаю, що були випадки, коли відвозили зброю… Велика повага волонтерам і від щирого серця, за дорученням Президента України, я передаю вам вітання», - резюмував Олексій Савченко.

Зазначимо, що турнір з футзалу на Кубок воїнів АТО «Пишаємось! Вітаємо!» проводиться напередодні професійного дня усіх військовослужбовців – Дня збройних сил України. Захід ініційовано Міністерством оброни України, Федерацією футболу України спільно з благодійним фондом «Розвиток футболу України» за підтримки Миколаївської обласної державної адміністрації. Участь у турнірі візьмуть сім команд – команди 299-ї бригади тактичної авіації імені генерал-лейтенанта Василя Нікіфорова, 36-ї окремої бригади морської піхоти, 79-ї окремої десантно-штурмової бригади, полку Національної гвардії, 406-ї  окремої артилерійської бригади берегової охорони, 198-го навчального центру Військово-морських Сил та військових Південно-військової морської бази.

Наприкінці церемонії відкриття турніру організатори заходу вручили подарунки дітям військових, які були присутні на змаганнях. Всі новини  →