Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
05 Грудня 2017

Районні заходи до Міжнародного дня інвалідів

Тема: Події

3 грудня – Міжнародний день інвалідів. В цей день усе суспільство додатково звертає увагу на людей не з обмеженими можливостями, а з особливими потребами, яким потрібна додаткова увага та умови, що дадуть змогу відчувати себе рівним серед інших.
В відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Веселинівського району, зібралося багато відвідувачів та гостей на урочистості, які присвячені Міжнародному дню інвалідів.


В відділенні пройшов захід «Українські вечорниці», який підготував гурт «Калинонька» Миколаївського сільського будинку культури.


З привітальним словом до всіх присутніх з найкращими побажаннями звернулись начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Максимова Т.Л., керівник апарату райдержадміністрації Дикусар О.П., в.о. голови районної ради Загорулько О.М., голова Веселинівської районної організації товариства Червоного Хреста України Гузіль О.І. Вони подякували всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки, й допомоги — реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього. Підопічним стаціонарного відділення подарували на згадку картину.
Під кінець заходу всіх присутніх пригощали варениками та солодощами.

Міжнародний день інвалідів не можна називати святковим, він підкреслює необхідність забезпечення рівних прав інвалідів та їх участі в житті суспільства, проте для підопічних Новосвітлівського психоневрологічного інтернату це – свято, бо в ці дні відбувається низка подій та заходів, які привертають увагу сторонніх, не байдужих людей. В ці дні наші «особливі» підопічні відчувають турботу, увагу та свою значимість.
1 грудня до Новосвітлівського психоневрологічного інтернату були запрошені начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Максимова Т.Л., заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Коваленко Л.П., головний бухгалтер управління Михайленко В.О. та завідувач соціального обслуговування вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Веселинівського району Новікова Н.С.
Запрошені відвідали підопічних інтернату та поспілкувались з ними.
Директор інтернату Кавецький П.М. та працівники закладу запросили присутніх оглянути умови, які були створенні для комфортного проживання підопічних. Для духовного та фізичного розвитку підопічним інтернату облаштовано капличку, тренажерну кімнату, фіто-кімнату, перукарню, фізкабинет.
На початку концертної програми з привітальним словом до всіх присутніх звернулась начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Максимова Т.Л.
Заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Коваленко Л.П. відповіла на запитання присутніх, щодо санаторно-курортного лікування інвалідів, забезпечення технічними засобами реабілітації інвалідів, надання матеріальної допомоги.
Силами працівників інтернату був представлений святковий концерт, в номерах художньої самодіяльності із задоволенням приймали участь підопічні закладу.

В рамках відзначення Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями 1 грудня в Новосвітлівській сільській раді для людей з інвалідністю був проведений захід під назвою «Добро і милосердя два крила», за участю учнів Новосвітлівської загальноосвітньої школи сільської бібліотеки, соціального працівника територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг) Веселинівського району та сільської ради.Після закінчення концерту підопічних пригощали солодощами та побажали кожній людині з особливими потребами витримки, мужності, оптимізму, та віри у світле майбутнє.
За інформацією управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Веселинівській район: Всі новини  →