Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
07 Грудня 2017

Олексій Савченко звернеться до ВРУ з пропозицією збільшити фінансування на будівництво доріг Миколаївщини у 2018 році

Тема: Події

Голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко звернеться до Верховної Ради України з пропозицією підвищити у 2018 році фінансування на будівництво доріг Миколаївської області. Про це він повідомив на сесії Миколаївської обласної ради у четвер, 7 грудня.

Олексій Савченко зазначив, що намагатиметься залучити принаймні 2 млрд грн. на розбудову доріг у всіх районах Миколаївщини.

Голова ОДА наголосив, що у зв’язку зі змінами до законодавства України, які передбачають передачу доріг загального користування у власність облдержадміністрацій, в Миколаївській області буде функціонувати відповідна установа, що буде знаходитись в оперативному керуванні ОДА та займатиметься врегулюванням всіх дорожніх питань.

На думку очільника області, це дасть можливість більш виважено обирати виконавців робіт з ремонту дорожнього покриття, що в свою чергу позитивно відзначиться на його якості.

«В цьому році я побачив, як виконують роботи підрядники Служби автодоріг. З 1 січня ми отримаємо дороги на наш баланс. І вже самі будемо приймати рішення і розуміти, з ким співпрацювати, з ким ні. На наступному тижні я відвідаю засідання бюджетного комітету Верховної Ради України, щоб довести до депутатів мою змістовну позицію по питанню фінансування. Маю сподівання, що вони дослухаються і на наступний рік ми зможемо залучити близько 2 млрд грн. на дороги», - прокоментував Олексій Савченко.Всі новини  →