Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
07 Грудня 2017

Місцеве самоврядування нерозривно пов'язане з децентралізацією, що впроваджується сьогодні Президентом, - Олексій Савченко

Тема: Події

7 грудня, в ході чергової сесії Миколаївської обласної ради голова облдержадміністрації Олексій Савченко привітав депутатів та працівників обласної ради з Днем місцевого самоврядування.

Олексій Савченко зазначив, що місцеве самоврядування нерозривно пов'язане з децентралізацією, що впроваджується сьогодні Президентом Петром Порошенком.

«Сьогодні у нас визначний день… Свято самоврядування не може існувати без децентралізації, яку започаткував Президент України Петро Порошенко. Він був ініціатором цього законопроекту, який потрапив до Верховної Ради, і сьогодні плюси від децентралізації вже можна побачити. Я розумію всю відповідальність за децентралізацію, яка лягла на кожного із представників місцевого самоврядування. І ця відповідальність, на жаль, велика. Дякую, що взяли разом зі мною відповідальність за проблеми, які існують сьогодні, і не стоїте осторонь. Я вітаю всіх, хто розбудовує Миколаївщину!», - звернувся до присутніх Олексій Савченко.

Голова облдержадміністрації урочисто нагородив почесною відзнакою Св.Миколая Чудотворця III ступеня депутатів обласної ради 7-го скликання Анну Воронок, Василя Жосана, Володимира Лусту, Сергія Наказенка , Владислава Невеселого, Григорія Ташлика, Сергія Чорного, голову обласної ради Вікторію Москаленко. Відзнаку Св.Миколая Чудотворця II ступеня Олексій Савченко вручив голові Миколаївської обласної організації ветеранів України Миколу Поротнікова.Всі новини  →