Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
22 Грудня 2017

В обласній клінічній лікарні після капітального ремонту відкрито акушерсько-гінекологічне відділення

Тема: Події

22 грудня голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко взяв участь у відкритті акушерсько-гінекологічне відділення в обласній клінічній лікарні, яке розпочало своє функціонування після капітального ремонту.

Акушерсько-гінекологічне відділення розраховано на 50 ліжок. З яких 20 ліжок спільного перебування матері і дитини, 20 ліжок для вагітних з екстрагенітальної патології вагітних, 10 гінекологічних  ліжок, у т.ч. 3 ліжка інтенсивної терапії дорослих, 3 ліжка інтенсивної терапії новонароджених з 3 пологовими залами.

«Я дуже радий, що сьогодні приїхав сюди, побачив відділення на власні очі, поспілкувався з медиками. Адже я побачив, наскільки важливу та благородну роботу вони виконують, як щиро люблять своє діло, як ставляться до своїх пацієнтів. І це дійсно дивовижно – тут рятуватимуть життя не тільки породіль з патологіями, а і новонароджених, важко переоцінити значення відкриття такого відділення. Я хотів би подякувати лікарям. Вони - найкращі. Вони - молодці. Вони практично кожного дня воюють за життя людини. Ми сьогодні поспілкувалися, я відчув таку атмосферу, яка надихає працювати ще більше», - сказав голова ОДА Олексій Савченко.

Загальна кошторисна вартість проведеного капітального ремонту склала майже 3,3 млн грн. Закуплено необхідне обладнання для роботи відділення на 334 тис. 924 грн.

Зазначимо, що акушерсько-гінекологічне відділення також є клінічною базою кафедри акушерства і гінекології вищих медичних навчальних закладів. Основними завданнями відділення є: надання кваліфікованої стаціонарної лікувально-діагностичної акушерсько-гінекологічної та неонатологічної допомоги, забезпечення  пацієнтів невідкладною акушерсько-гінекологічною та неонатологічною допомогою, кваліфікованою анестезіологічною та реанімаційною допомогою, консультативно-діагностичної та лікувально-профілактичної допомоги вагітним з акушерською та екстрагенітальною патологією групи високого та вкрай високого ступеня ризику.

Важливим завданнями також є впровадження в практику сучасних засобів профілактики, діагностики та лікування ускладнень вагітності, ведення пологів та післяпологового періоду, порушень адаптації та захворювань новонароджених, своєчасне скерування пацієнтів  на вищий рівень надання медичної допомоги згідно з визначеними рівнями надання населенню стаціонарної  акушерсько-гінекологічної та неонатологічної допомоги тощо.
До структури відділення увійшли приймально-оглядова та оглядово-маніпуляційна кімнати, 3 індивідуальні пологові зали, 4 післяпологові палати для спільного перебування матері та дитини, 2 індивідуальні пологові палати, палата для вагітних родиль та породіль з інфекційними захворюваннями в   стадії гострих клінічних проявів, операційний блок, 5 палат для вагітних з екстрагенітальною патологією, 2 палати для гінекологічних хворих, 2 анестезіологічні палати з ліжками інтенсивної терапії, палати  інтенсивної терапії новонароджених і неонатального догляду, ургентна операційна, їдальна, роздягальна для співробітників і кімната для речей пацієнтів, кабінет УЗД  та інші.

 Більше фото тут .

 Всі новини  →