Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим


�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
22 Грудня 2017

В обласній клінічній лікарні після капітального ремонту відкрито акушерсько-гінекологічне відділення

Тема: Події

22 грудня голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко взяв участь у відкритті акушерсько-гінекологічне відділення в обласній клінічній лікарні, яке розпочало своє функціонування після капітального ремонту.

Акушерсько-гінекологічне відділення розраховано на 50 ліжок. З яких 20 ліжок спільного перебування матері і дитини, 20 ліжок для вагітних з екстрагенітальної патології вагітних, 10 гінекологічних  ліжок, у т.ч. 3 ліжка інтенсивної терапії дорослих, 3 ліжка інтенсивної терапії новонароджених з 3 пологовими залами.

«Я дуже радий, що сьогодні приїхав сюди, побачив відділення на власні очі, поспілкувався з медиками. Адже я побачив, наскільки важливу та благородну роботу вони виконують, як щиро люблять своє діло, як ставляться до своїх пацієнтів. І це дійсно дивовижно – тут рятуватимуть життя не тільки породіль з патологіями, а і новонароджених, важко переоцінити значення відкриття такого відділення. Я хотів би подякувати лікарям. Вони - найкращі. Вони - молодці. Вони практично кожного дня воюють за життя людини. Ми сьогодні поспілкувалися, я відчув таку атмосферу, яка надихає працювати ще більше», - сказав голова ОДА Олексій Савченко.

Загальна кошторисна вартість проведеного капітального ремонту склала майже 3,3 млн грн. Закуплено необхідне обладнання для роботи відділення на 334 тис. 924 грн.

Зазначимо, що акушерсько-гінекологічне відділення також є клінічною базою кафедри акушерства і гінекології вищих медичних навчальних закладів. Основними завданнями відділення є: надання кваліфікованої стаціонарної лікувально-діагностичної акушерсько-гінекологічної та неонатологічної допомоги, забезпечення  пацієнтів невідкладною акушерсько-гінекологічною та неонатологічною допомогою, кваліфікованою анестезіологічною та реанімаційною допомогою, консультативно-діагностичної та лікувально-профілактичної допомоги вагітним з акушерською та екстрагенітальною патологією групи високого та вкрай високого ступеня ризику.

Важливим завданнями також є впровадження в практику сучасних засобів профілактики, діагностики та лікування ускладнень вагітності, ведення пологів та післяпологового періоду, порушень адаптації та захворювань новонароджених, своєчасне скерування пацієнтів  на вищий рівень надання медичної допомоги згідно з визначеними рівнями надання населенню стаціонарної  акушерсько-гінекологічної та неонатологічної допомоги тощо.
До структури відділення увійшли приймально-оглядова та оглядово-маніпуляційна кімнати, 3 індивідуальні пологові зали, 4 післяпологові палати для спільного перебування матері та дитини, 2 індивідуальні пологові палати, палата для вагітних родиль та породіль з інфекційними захворюваннями в   стадії гострих клінічних проявів, операційний блок, 5 палат для вагітних з екстрагенітальною патологією, 2 палати для гінекологічних хворих, 2 анестезіологічні палати з ліжками інтенсивної терапії, палати  інтенсивної терапії новонароджених і неонатального догляду, ургентна операційна, їдальна, роздягальна для співробітників і кімната для речей пацієнтів, кабінет УЗД  та інші.

 Більше фото тут .

 Всі новини  →