Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
04 Січня 2018

Відбулася нарада щодо ситуації із захворюваністю на гепатит А у Миколаєві

Тема: Події

У четвер, 4 січня, за дорученням голови Миколаївської ОДА в облдержадміністрації відбулася нарада щодо ситуації із захворюваністю на гепатит А у місті Миколаєві.

Спільно з представниками управління охорони здоров’я ОДА, керівництвом департаменту освіти області та міста та спеціалістами обласного лабораторного центру було обговорено ситуацію із рівнем захворюваності на сьогодні. Роз’яснено, що термін «сезонності» захворювання має на увазі не конкретну пору року, а виникнення захворювання у певний період і може бути пов’язано, як з кліматичними умовами, так і з іншими факторами.

Наразі відомо про 33 особи, які потрапили до спеціалізованого лікувального закладу з підозрою на захворювання, з них у 16 – підтверджено діагноз Гепатит А. Із шістьох дітей, що потрапили у дитячу лікарню з підозрою на захворювання, діагноз підтверджений лише у одного пацієнта.

Радник голови ОДА Євген Шевченко, разом з керівником обласного управління охорони здоров’я Павлом Георгієвим, також відвідали обласну інфекційну лікарню. Де, поспілкувавшись з головним лікарем Світланою Федоровою з’ясували, які ліки та обладнання потрібні для забезпечення якісного лікування. Керівник обласного управління охорони здоров’я ОДА  запевнив, що на випадок необхідності вже розроблені заходи по сприянню в доставці додаткової кількості препаратів на період вихідних днів і у разі виникнення потреби у їх застосуванні.

Крім того, було відвідано дитячу інфекційну лікарню, керівництво якої запевнило, що приміщень для розміщення хворих на даний час достатньо, медпрепаратів вистачає.

Окремо було наголошено на важливості проведення перевірки якості питної води, яка використовується у дитячих дошкільних закладах, школах, ПТНЗ, університетах тощо. Крім цього, очікуються результати перевірки якості води, яку переважна більшість хворих купували у стаціонарних пунктах розливу.

Наголошуємо на необхідності вживання винятково кип’яченої води, дотримання гігієни рук та тіла, чистоти побутового посуду, вживання тільки якісних продуктів та після їх термічної обробки.Всі новини  →