Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
10 Січня 2018

ОДА виступила з ініціативою створення автостанції для перевезення пасажирів в курортну зону

Тема: Події

За ініціативою облдержадміністрації біля залізничного вокзалу міста Миколаєва буде створено автостанцію для перевезення пасажирів у курортну зону.  Про це стало відомо у середу, 10 січня, в ході наради під керівництвом заступника голови ОДА Валентина Гайдаржи.

Валентин Гайдаржи зазначив, що створення автостанції значно спростить дорогу до курортних зон Миколаївщини для туристів, які прибувають в область залізницею.

«Миколаївська область є одним з найпривабливіших туристичних регіонів. Зокрема такі напрями як Коблево, Рибаківка, Очаків користуються неабияким попитом у туристів. Створення автостанції біля залізничного вокзалу дозволить мінімізувати кількість пересадок та суттєво спростить шлях до курортних зон для гостей області», - сказав заступник голови ОДА.

Наразі профільним структурним підрозділом облдержадміністрації розпочато роботу з визначення місця для розташування автостанції та планування її структури.

 Всі новини  →