Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим


�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
11 Січня 2018

Процедура передачі майнового комплексу спортмістечка біля парку «Перемога» визначена, триває підготовка відповідних документів

Тема: Події

В облдержадміністрації відбулась нарада під керівництвом заступника голови ОДА Валентина Гайдаржи за участі фахівців облдержадміністрації та Миколаївської міської ради. Мова йшла про теперішній стан передачі майнового комплексу спортмістечка біля парку «Перемога», зокрема, і будівлі фехтувальної школи до комунальної власності міста Миколаєва.  

Валентин Гайдаржи повідомив, що 26 грудня 2017 року за дорученням голови ОДА Олексія Савченка мав декілька робочих зустрічей та нарад у Міністерстві економічного розвитку та Міністерстві освіти, де і було визначено шлях вирішення зазначеного питання. Так, у Мінекономрозвитку підготують відповідне розпорядження Кабінету міністрів. Наразі ж фахівці міністерства освіти розробляють юридично правильне і виважене рішення задля передачі майна школи у комунальну власність міста Миколаєва. Таким чином, після отримання необхідних погоджень, буде сформовано пакет документів для завершення процедури передачі.

Нагадаємо, що передача цілісного майнового комплексу спортмістечка вже була погоджена Міністерством економічного розвитку та пропрацьовується Міністерством освіти. В свою чергу, Миколаївська міська рада також прийняла відповідне рішення про зобов'язання щодо використання майна спорткомплексу винятково за цільовим призначенням і неможливості його відчуження у приватну власність.

Крім того, учасники наради розглянули звіт про використання субвенції з бюджету міста Миколаєва на будівництво спорткомплексу.

Так, із 40 млн 170 тис грн., виділених міською радою в квітні минулого року, як субвенція до бюджету області на будівництво спортивного містечка на проспекті Героїв України було профінансовано роботи, фактично виконані у 2013-2016 роках, а також роботи, виконані у 2017 році.

Як зазначив Валентин Гайдаржи, раніше зазначені роботи не були профінансовані у зв’язку з відсутністю коштів, які мали надійти з державного бюджету.

«На сьогодні, після отримання двох відповідних судових рішень та на основі перевірки і висновків торгівельно-промислової палати було профінансовано попередньо виконані роботи виконані у 2013-2016 роках на суму 25 млн 671 тис грн – відповідно до розцінок попередніх років», - розповів заступник голови ОДА.

В свою чергу, фактично виконані роботи у 2017 році також оплачено – на суму 14 млн 141 тис грн.

Економія ж у 355 тисяч гривень пов’язана з тим, що оплата за технічний та авторський нагляд будівельних робіт не була здійснена – адже відповідна спеціальна перевірка проводилась безпосередньо торгово-промисловою палатою. Всі новини  →