Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
12 Січня 2018

У нещодавно відкритому після ремонту акушерсько-гінекологічному відділенні вже народилося двоє немовлят

Тема: Події

Акушерсько-гінекологічне відділення обласної клінічної лікарні, що було відкрито після капітального ремонту наприкінці минулого року, з 10 січня вже приймає перших пацієнтів.

Як розповідає завідувач відділенням Алла Шапошнікова, вчора у відділенні народилося перші дві дитинки: хлопчик з вагою 3650 грам і дівчинка, вага якої при народженні становила 2320 грам.

Пологи пройшли успішно, хоча обидва випадки доволі складні: одна з породіль з тяжким імунодефіцитом, у іншої жінки, яка народжує вже вчетверте, варикозне розширення вен нижніх кінцівок.

Малеча та їх матусі знаходяться під постійним дбайливим медичним наглядом.

Нещодавно відділення також отримало сучасний фетальний монітор, що є найкращим і ефективним засобом спостереження і діагностики стану плода в утробі матері. Окрім того, обладнання, що було в наявності на момент відкриття відділення, ввели в дію. Серед таких і апарат штучної вентиляції легенів, інкубатор тощо.

Однак ще залишаються питання, що потребують вирішення найближчим часом. Йдеться про кадровий дефіцит, що спостерігається в медичній галузі всієї країни та постає безпосередньо перед Миколаївською областю. На сьогодні у відділенні не вистачає акушерок, акушер-гінекологів, дитячих і операційних медичних сестер. Колектив готовий прийняти в обійми медичної родини цих спеціалістів, аби забезпечити більш якісну роботу відділення.Всі новини  →