Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
17 Січня 2018

Ситуація з негодою на Миколаївщині є контрольованою, - Валентин Гайдаржи

Тема: Події

Ситуація на автошляхах області, у зв’язку з погіршенням погодних умов на Миколаївщині, є контрольованою. Усі служби організовано взаємодіють, на території Миколаївщини працюють пункти обігріву, завдяки своєчасно введеному обмеженню руху на окремих ділянках автодоріг та цілодобовому їх моніторингу вдалося уникнути надзвичайних ситуацій в області. Про це стало відомо на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо ускладнення погодних умов на території України сьогодні, 17 січня.

Заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Валентин Гайдаржи доповів, що в області створено штаб із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення населення в зимовий період 2018 року. Усі доручення державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо ускладнення погодних умов виконуються. В області, за дорученням голови ОДА Олексія Савченка, двічі на день проводяться селектори з головами РДА та міськими головами щодо ситуації на автошляхах області. Крім цього, на Миколаївщині налагоджена робота пунктів обігріву. Валентин Гайдаржи зазначив, що наразі ситуація є контрольованою, область готується до погіршення погодних умов.

У ході наради також було відзначено високий рівень організації роботи до боротьби з негодою в Миколаївській області. Зокрема, вже вчора під час снігопаду на півдні України, в Одеській області, у взаємодії з Миколаївською було своєчасно введено обмеження руху вантажного автотранспорту. Що дозволило очистити дороги від снігу та уникнути скупчення транспорту.

Зазначимо, що згідно з прогнозами синоптиків, у зв’язку з виходом південного циклону, протягом 17-18 січня на території Миколаївської області та в м. Миколаїв очікуються  складні погодні умови: опади у вигляді сильного дощу з снігом. Налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.  Посилення вітру до  17-22 м/с, місцями 25-28 м/с. По області температура протягом доби 0-5° тепла, в м. Миколаєві - 3-5°.Всі новини  →