Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим


�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
09 Лютого 2018

Олексій Савченко звернувся до Верховної Ради з проханням призначити вибори Миколаївського міського голови та припинити повноваження депутатів міської ради

Тема: Події

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко звернувся до Верховної Ради України з проханням призначити вибори Миколаївського міського голови та припинити повноваження депутатів міської ради, які фактично блокують роботу міста. Про це очільник області заявив під час брифінгу у Верховній Раді України сьогодні, 9 лютого.

За словами Олексія Савченка, коли Миколаївська міськрада у жовтні минулого року припинила повноваження міського голови, це стало свідченням того, що вони не знайшли між собою порозуміння. І задля припинення корупційних скандалів навколо Миколаївщини та міста Миколаєва, зокрема, для оптимізації та налагодження роботи у місті важливим є призначення виборів міського голови та перезавантаження депутатського корпусу місцевої ради. Саме тому голова ОДА закликав народних депутатів підтримати його ініціативу.

«Щоб припинити корупційні скандали, щоб припинити взагалі всі розмови, я доклав багато зусиль і докладаю сьогодні, щоб все ж таки Верховна Рада проголосувала за вибори мера міста Миколаєва і про припинення повноважень Миколаївської міської ради», - зазначив Олексій Савченко.

Голова ОДА також акцентував, що «Опозиційний блок», який наразі складає переважну більшість в міській раді міста Миколаєва має більшість майже у всіх комісіях,  і сьогодні робота міста Миколаєва майже паралізована.

«Цього не можна допустити. Цим не потрібно нехтувати. Я почув від шановного голови Верховної Ради (ред. Андрія Парубія) про те, що 90 міст отримають перевибори. Я почув про те, що це обов’язок Верховної Ради України призначити вибори на місцях. Я звертаюсь ще раз, тому що я неодноразово звертався до Комітету ВР з проханням припинити повноваження та призначити вибори. Я підготував достатню кількість матеріалів, які свідчать не тільки про корупцію та численні порушення законодавства у нинішній міськраді. Наголошую, що Миколаєву потрібні вибори, потрібен розпуск і припинення повноважень міської ради. Тому сподіваюся на підтримку всіх народних депутатів. Ми маємо перезавантажити міську владу у Миколаєві, і городяни мають обрати найкращих», - сказав Олексій Савченко.

 

 Всі новини  →