Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
12 Лютого 2018

Відбулися фінальні змагання з волейболу та баскетболу серед школярів району

Тема: Події

Відбулися заключні змагання з волейболу та баскетболу серед закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. У спортивному залі Братської ЗОШ І-ІІІ ступенів змагалися команди дівчат за першість з баскетболу. А паралельно, на базі гімназії селища Братське юнаки показували свою майстерність з волейболу.
Досить емоційно та зі спортивним азартом розвивалися події на баскетбольному майданчику.
Серед команд дівчат, лідерами стали учні Братської ЗОШ І-ІІІ ступенів – І місце, ІІ місце, з розривом у рахунку в одне очко, посіла команда учнів Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, та ІІІ місце здобули учні Новомар’ївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
За підсумками волейбольних партій, І місце здобули минулорічні переможці – команда учнів Миролюбівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце – команда юнаків Новомар’ївської ЗОШ І-ІІІ ступенів та ІІІ місце посіла команда юнаків Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
На високому професійному рівні відпрацювала команда суддів: Валентина Федоровича Онопрієнка, Миколи Олександровича Толстіка та Андрія Івановича Фоміна.Братський район: Всі новини  →