Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
13 Лютого 2018

У Миколаєві презентують картину видатного сучасного художника-мариніста Володимира Зебека

Тема: Події

Миколаївський обласний художній музей ім. В.В. Верещагіна 14 лютого о 15:30 презентує картину видатного сучасного художника-мариніста Володимира Євгеновича Зебека (1931-2015) подаровану музею Андрієм Черепановим.

Презентація відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 47. Телефони для довідок: 37-23-53.

Довідково:

Володимир Зебек народився в місті Миколаєві. З 1966 року жив і працював на Кінбурнській косі, поблизу міста Очаків. Найбільш знаменитий художник-мариніст другої половини XX століття. Його твори поширені по всьому світу, а він промінявши московську прописку на хатинку «на краю світу», пише рибалок і мадонн, вогняних коней, сяючі степи, казкові дивні букети. І море ...

Нема, напевно, такого цінителя або колекціонера живопису, який би не мріяв мати хоча б один твір художника. Це художник від Бога, його часто порівнюють з Айвазовським. Айвазовський – геніальний фотограф і прозаїк моря, Зебек – його романтик і поет.

Володимир Зебек ніде не виставляв свої роботи близько 40 років, він цікавий своїм підходом до життя, його ім'я обросло легендами. 

 

 

 Всі новини  →