Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
13 Лютого 2018

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав керівництво області завітало до обласного госпіталю ветеранів війни

Тема: Події

13 лютого керівники області та міста Миколаєва особисто висловили щирі привітання ветеранам війни, які перебувають на лікуванні в обласному клінічному госпіталі ветеранів війни.

З подарунками до закладу завітали радник голови ОДА з гуманітарних питань Євген Шевченко, начальник управління охорони здоровя облдержадміністрації Павло Георгієв, начальник управління УОЗ Миколаївської міської ради Ірина Шамрай, представники обласної ради ветеранів війни, спілки воїнів-інтернаціоналістів та інші.

Гості побажали ветеранам, які знаходяться на лікуванні в обласному клінічному госпіталі ветеранів війни здоров’я, миру, спокою та злагоди в родині та країні. З кожним поспілкувались, приділили особисту увагу, дізнались про нагальні потреби пацієнтів.

Павло Георгієв перевірив роботу відділень, умови перебування пацієнтів, поспілкувався з керівництвом і колективом закладу.

«Госпіталь ветеранів війни активно співпрацює з територіальними органами соціального захисту та волонтерськими організаціями, має добре відпрацьовану взаємодію з військовими комісаріатами для обміну інформацією щодо бійців із зони проведення АТО, які потребують фізичної і психологічної реабілітації. Якісна всебічна реабілітація ветеранів і військовослужбовців, які повернулися з зони АТО, сьогодні є одним з пріоритетних напрямків роботи військової та цивільної медицини», - підкреслив начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв, – «Питання лікування та реабілітації бійців, які повертаються з зони АТО, ветеранів знаходиться на постійному контролі в управлінні охорони здоров’я».

Надання медичної допомоги ветеранам і бійцям АТО в лікувально-профілактичних закладах області сьогодні залишається актуальним питанням і завжди знаходиться на контролі влади.Всі новини  →